Оглядова екскурсія студентів ФМТП до Вищого господарського суду України

Під керівництвом  к.ю.н., доцента кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Пальчука П.М. та к.ю.н., доцента кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Гончаренко О.М. відбулася оглядова екскурсія у Вищому господарському суді України для студентів 7 та 8 груп першого курсу спеціальності «Право» факультету міжнародної торгівлі та права.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт КНТЕУ.

Під час екскурсії студенти відвідали музей історії господарських судів України, конференц-зал, зали судових засідань, бібліотеку. В музеї історії господарських судів України студенти ознайомилися з матеріалами, які розповідають про історичні етапи становлення господарського (арбітражного) судочинства, оглянули персональні стенди, виставкові вітрини, які вміщують фотографії, біографічні дані, архівні документи, оригінали і копії державних та відомчих нагород працівників та суддів господарських судів.

Студенти ознайомилися з копіями архівних документів, які відображають діяльність господарських (арбітражних) судів, починаючи з 1942 року.

Під час екскурсії представники надали корисну інформацію щодо професійної та наукової діяльності суддів та працівників апаратів Вищого господарського суду України, апеляційних та місцевих господарських судів, благодійницьку діяльність на підтримку учасників АТО, видавничу діяльність, про участь суддів та працівників апаратів господарських судів в АТО. Також оглянули видання з питань господарського права та господарського судочинства, вітрини відомчих нагород та відзнак, подарунків. Було відвідано зали судових засідань та інші підрозділи Вищого господарського суду України, зал узагальнення законодавства та бібліотеку тощо.