Олександр Хацкевич спростував чутки, які останнім часом ширилися відносно нападників «Динамо» (ВІДЕО)

Головний тренер київського «Динамо» прокоментував стан справ у лазареті команди і спростував чутки, які останнім часом ширилися відносно нападників «Динамо».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на FC Dynamo Kyiv.

У нас практично всі хлопці вже працюють. На жаль, вибув Русин, у нього є проблеми з паховими кільцями, так що він покидає наш збір, а замість нього приєднається Алєксєєв.

Що стосується наших більш досвідчених нападників, то хочу розвіяти сумніви. Жодного конфлікту ні з Мбокані, ні з Мораесом у мене немає. Мораес був у нас на зборі, де було планове обстеження нашого медичного штабу, тому що у нього теж проблеми з кільцями, але його функціональний стан, в якому він приїхав після відпустки, досить високий. У нього залишилася ще невелика проблема з тими ж паховими кільцями, так що він проходить там і курс відновлення, і працює на функціональній готовності. Так що з 1 лютого він повертається і працює в загальній групі.

Те ж саме стосується і Мбокані, який знаходиться під наглядом і контролем нашого медичного штабу. Існує невелика проблема після гри з «Партизаном», проте він до другого збору теж буде в Марбельї і теж починає працювати у загальній групі та готуватися безпосередньо до старту чемпіонату України і старту Ліги Європи.

Попов пропустив півроку, була достатньо неприємна травма, але вона позаду. Ми вже диференційно підходимо до його участі у загальній групі, а у тих вправах, де він не може працювати, він працює з нашим реабілітологом.

Що стосується Сергія Сидорчука, то в нього все йде за планом. Він теж працює з реабілітологом, і процес його відновлення іде по тим часовим параметрам, як і планувалося.

Віктору Циганкову було зроблено операцію в Мюнхені. Першу частину першого збору він працює індивідуально, а в другій частині вже буде брати участь у командних вправах і вправах з м’ячем.