Освітянам влаштували екскурсію в музей столичної моди XVIII-XІX століть

В рамках підготовки до святкування Всеукраїнського дня працівників культури та мистецтва, що відзначається 23 березня, за ініціативи партійного осередку та громадського руху «КИЯНИ РАЗОМ» при співпраці з громадськими об’єднаннями пройшов черговий етап проекту «Історична подорож».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на kyiv.solydarnist.org.

27 лютого відбулася цікава екскурсія для працівників освіти до «Victoria Museum» — музею костюму та стилю і зустріч з його засновником Вікторією Лисенко.

Завдяки ентузіазму засновників музею, їхньої глибокої поваги до сторінок минулого, в музеї представлена  неперевершена колекція вбрання та аксесуарів столичної моди XVШ-XІX століття.

Такі відвідування не тільки збагачують знання історії, вони допомагають перевірити відчуття стилю, зробити власні оцінки та наштовхують на нові ідеї тих, хто працює над власним стилем. Розібратися у всіх тонкощах колекції одягу та традиціях тієї епохи допомогла цікава розповідь по справжньому закоханої в цю справу людини Вікторії Лисенко.

Вона з надзвичайною зацікавленістю долучилася до проекту та на згадку про подію запропонувала приміряти окремі елементи одягу відвідувачам музею, щоб краще відчути подих історії і доторкнутися до культури минулих часів.

Мета проекту «Історична подорож» — це інформаційно-просвітницька діяльність та підтримка існуючих проектів в Україні, спрямованих на збереження та примноження традицій. Основним завданням проекту є розвиток інтересу до історичного минулого, виховання поваги до надбань попередніх поколінь, бажання берегти і примножувати красу міста, де народився. Проект розраховано на всі вікові категорії і передбачає знайомство з традиціями та цінностями народу з метою збереження його генетичної пам’яті.