Перша екскурсія для студентів від КП “Київпастранс”

Сьогодні пройшла перша екскурсія для студентів столичних ВНЗ на території Трамвайного депо ім. Шевченка, ініціатором якої став генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КИЇВПАСТРАНС.

Цікаву, пізнавальну екскурсію провів Володимир Богатирьов, директор трамвайного депо, який гостинно прийняв студентів та розповів  як згуртовано працює великий колектив структурного підрозділу задля забезпечення безперебійної роботи підприємства.

«Сьогоднішній захід доводить, що в столиці зростає нове покоління  шанувальників наземного громадського транспорту, «урбаністів»,  які, я впевнений, в майбутньому долучаться до розвитку та вдосконалення не тільки транспорту, а й міста в цілому. Адже наше майбутнє – це молодь, яка має бажання  знайомитися з роботою громадського транспорту «зсередини», занурюватися в його повсякденне життя та долучатися  до злагодженого процесу  в «ланцюгу, який не зупиняється». Гадаю, наша перша спроба – не остання і ми працюватимемо, щоб створювати такі можливості й надалі», – говорить Дмитро Левченко.

Комунальне підприємство «Київпастранс» – одне з найбільших підприємств України, щоденно перевозить 1.7 млн. пасажирів. Кожного дня ми намагаємося вдосконалювати наземний громадський транспорт та його інфраструктуру, тому в планах на 2018 рік завершити капітальний ремонт станцій Борщагівської лінії швидкісного трамвая», – додав генеральний директор.