Першість міста Києва з автомодельного спорту

На виконання плану роботи Департаменту освіти науки, молоді та спорту,  з метою пропаганди технічних видів спорту серед учнівської молоді  та юнацтва,  19 листопада 2017 року  на базі Центру науково-технічної молоді «Сфера»  відбулись відкриті змагання  на Першість міста Києва з автомодельного спорту  (трасові моделі).

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт КМДА.

У змаганнях взяли участь команди позашкільних навчальних закладів Центру науко-во-технічної творчості молоді “Сфера”, ДЮСШ «Автомобіліст», ЦСПК «Спорт для всіх» підлітковий клуб «Святошин. Загальна кількість учасників – 14 чоловік.

Змагання проводились в трьох класах у двох вікових категоріях: юнаки (до 13 років) і юніори (до18 років). Запуски моделей проводились в класах моделей “Вантажівка”, “G33”, “G12”.

Учасники змагань показали хороший рівень знань та майстерності вихованців в конструюванні, виготовленні та настроюванні моделей перед стартами, що  відзначилося в більшій кількості пройдених кіл під час перегонів.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні.

Переможцями в особистій першості стали:

«С-12» старша вікова група

1 місце – Терещенко Євгеній, Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера»;

2 місце – Коровченко Микола, Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера»;

З місце – Кобзар Станіслав, Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера».

«С-12» молодша вікова група

1 місце – Кобзар Станіслав, Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера»;

2 місце – Мазур Тимур, ЦСПК «Спорт для всіх» підлітковий клуб «Святошин;

З місце – Нікітін Костянтин, ДЮСШ «Автомобіліст».

«Вантажівка» старша вікова група

І місце – Терещенко Євгеній – Терещенко Денис, Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера»;

2 місце – Вінниченко Микита – Дорожкін Микита, ДЮСШ «Автомобіліст».

3 місце – Коровченко Микола – Кобзар Станіслав, Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера».

«Вантажівка» молодша вікова група

1 місце – Вінниченко Микита – Дорожкін Микита, ДЮСШ «Автомобіліст»;

2 місце – Скала Емір – Мазур Тимур, ЦСПК «Спорт для всіх» підлітковий клуб «Святошин.

З місце – Нікітін Костянтин – Литинецький Йосиф, ДЮСШ «Автомобіліст».

«G33» старша вікова група

1 місце – Коровченко Микола – Кобзар Станіслав, Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера»;

2 місце – Терещенко Євгеній – Терещенко Денис, Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера»;

З місце – Нікітін Костянтин – Литинецький Йосиф, ДЮСШ «Автомобіліст».

 «G33» молодша вікова група

1 місце – Нікітін Костянтин – Литинецький Йосиф, ДЮСШ «Автомобіліст»;

2 місце – Христич Микита – Севастьянов Анатолій, ЦСПК «Спорт для всіх» підлітковий клуб «Святошин;

З місце – Винниченко Микита – Дорожкін Микита, ДЮСШ «Автомобіліст».

В командній першості перемогу отримали:

1 місце – Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера»;

2 місце – ДЮСШ «Автомобіліст»;

3 місце – ЦСПК «Спорт для всіх» підлітковий клуб «Святошин.

Вітаємо наших автомоделістів з перемогою та бажаємо їм найдальших перемог!