Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс привітав автомобілістів із професійним святом

Подяки та Почесні грамоти від Прем’єр-міністра, грамоти від Київської міської держадміністрації та професійних спілок – так керівники міста привітали представників столичної автомобільної галузі.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт КМДА.

«У нас немає галузі, яка не була б дотична до транспорту. Тому вашу роботу можна вважати дотичною до кожної сфери життєдіяльності міста», – підкреслив, вітаючи, Геннадій Пліс.

Посадовець вважає, що від якості роботи двох спеціалістів – водія і секретаря – чи не найбільшою мірою залежить ефективність праці будь-якого керівника.

«Ви не просто робите наш день комфортнішим – ви наповнюєте його чіткістю, професійним підходом, відповідальністю та надійністю. Ваша злагоджена праця – наші високі результати», – наголосив посадовець.

«Щиро вітаю з Днем автомобіліста всіх, чиє життя пов᾽язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, зайнятих автомобільним бізнесом.  Бажаю вам щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, «залізний кінь» – міцним, а вдома завжди чекають рідні та близькі», – підсумував Геннадій Пліс.