Почесному президенту федерації дзюдо Києва Сергію Демченку – 75

Вчора свій 75-річний ювілей відзначив Почесний президент Федерації дзюдо Києва, доктор юридичних наук Сергій Федорович Демченко.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Федерація Дзюдо Києва.

Життя цієї видатної людини тісно пов’язане з юриспруденцією, адже починаючи з першої половини 70-х років минулого століття Сергій Федорович працював в органах судової влади. Завдяки своїй приголомшливій працездатності та високому професіоналізму в 2006 р. він очолив Вищий господарський суд України.

Сергій Федорович цікавиться, а також безпосередньо бере активну участь у розвитку українського дзюдо. У 2008 році він був обраний президентом федерації боротьби дзюдо міста Києва, де пропрацював до січня 2016 р., коли його було обрано Почесним президентом федерації. Крім того, до 2017 р. Сергій Демченко працював членом виконкому федерації дзюдо України. За цей час вдалося значно примножити славу столичного дзюдо, зміцнити матеріально-технічну базу для підготовки наших спортсменів, що дало позитивні результати у вигляді безлічі завойованих медалей на всеукраїнських і міжнародних першостях.

Сьогодні президент федерації дзюдо Києва Олексій Костяк та виконавчий директор федерації дзюдо Києва Ігор Охоба в неформальній атмосфері щиро привітали ювіляра та нагородили його подякою Федерації за багаторічну плідну працю, особистий вагомий внесок у розвиток та популяризацію дзюдо в Києві та з нагоди 75-річчя з Дня народження.

Вони також подарували Сергію Демченку спортивний костюм та футболку з символікою федерації та сувенірний набір : затиск для краватки, запонки та значок з логотипом федерації.

Керівництво федерації дзюдо Києва, спортсмени та тренери бажають Сергію Федоровичу міцного здоров’я, довгих років життя, подальшої плідної роботи на благо розвитку українського дзюдо!

Вітаємо!