Поки погодні умови будуть дозволяти Київавтодор працюватиме в режимі 24/7

«Поки погодні умови будуть дозволяти проводити активні ремонтні роботи, Київавтодор працюватиме в режимі 24/7» – генеральний директор корпорації Олександр Густєлєв.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КИЇВАВТОДОР.

Дорожники ні на день не припиняють ремонтні роботи на численних об’єктах дорожньо-транспортної інфраструктури столиці. Так, на вихідних в рамках капітального ремонту транспортної розв’язки на перетині просп. Комарова та бульв. Вацлава Гавела було влаштовано нове асфальтобетонне покриття на з’їзді з бульв. Вацлава Гавела на просп. Комарова в напрямку Кільцевої дороги та на підході до шляхопроводу зі сторони просп. Відрадного, в рамках капітального ремонту бульв. Дружби Народів після вихідних новий дорожній одяг прикрашає вул. Курганівську, а на вул. Вифлеємській – ділянку від вул. Вифлеємської до вул. Тампере.

Крім того, упродовж суботи та неділі дорожники продовжували влаштування дощової каналізації на вул. Алма-Атинській та ремонт 3-х шляхопроводів і підземного пішохідного переходу в рамках капітального ремонту транспортної розв’язки на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиць Гната Юри і Покотила.

На вул. Володимирській та Льва Толстого продовжувалися роботи з ремонту тротуарів та влаштування на них покриття з ФЕМів.