Поліція Києва затримала групу наркоторговців

Працівники управління протидії наркозлочинності ліквідували міжрегіональний канал постачання заборонених речовин, який організували дев’ятеро зловмисників. За даним фактом розпочато кримінальне провадження, наркоторговцям загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на поліцію Києва.

Отримавши інформацію про збут наркотиків, працівники управління наркозлочинності провели дві оперативні закупки заборонених речовин. А згодом правоохоронці одночасно провели санкціоновані обшуки в автомобілях зловмисників та за їхнім місцем проживання у Києві, Запорізькій та Вінницькій областях. Встановлено: співучасники через поштові відділення займалися розповсюдженням метадону, амфетаміну, марихуани, гашишу, бублеморфіну та спайсу.
У результаті процесуальних дій працівники поліції вилучили понад кілограм амфетаміну, три кілограми марихуани, 500 грамів спайсу, метадон та таблетки бублеморфіну.

«Правоохоронці затримали дев’ять осіб, причетних до збуту наркотиків. Працівники поліції з’ясували, що оранізатором злочинної групи є 39-річний місцевий мешканець, який налогодив збут заборонених речовин через відправлення посилок поштою. Встановлено: чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжки та злочину, повʼязанного з обігом наркотиків»,- повідомив начальник 2-го міжрайонного відділу управління протидії наркозлочинності Олександр Дибов.

Окрім цього, поліцейські затримали його спільників, це – 35-річний та 30-річний уродженці Запорізької області, 43-річний, 34-річний, 24-річний, 28-річний, 25-річна та 35-річна місцеві мешканці.
Чотрьох із них затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

«За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною другою статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Співучасникам злочину загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Таким чином правоохоронці ліквідували канал постачання наркотиків на територію різних областей»,- додав правоохоронець.