Про шлях молоді у велику політику розповів народний депутат України Дмитро Лінько

Про шлях молоді у велику політику, з власного досвіду, розповіли народний депутат України, екс-командир батальйону спеціального призначення “Свята Марія” – Лінько Дмитро Володимирович та громадський діяч, засновник благодійного фонду «Стрічка Надії» –Кошевець Олексій В’ячеславович.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ.

Під час зустрічі у студентів була можливість взяти участь у розіграші одного з чотирьох місць стажування на посаду помічника Народного депутата України та записатися на екскурсію до Верховної Ради України.

Лекція народного обранця будувалася на трьох кредо, які він обрав собі йдучи політичними шляхами:

  1. Команда
  2. Віра в перемогу
  3. Ідея

Він розповів, що брав участь в усіх активних, важливих заходах для громадськості, адже саме там можна зустріти людей, людей не байдужих, цілеспрямованих.  Тому він порадив: «Бар’єри у житті вам поставлять умови, чужі люди, життєві перепони. Не ставте бар’єри самі собі!»

Друга порада від народного депутата –  навчитися формулювати свої прохання, формулювати свої звернення, щоб відповідь, яку очікуєш, була адекватною і зрозумілою. Він зазначив, що багато колег, знайомих навіть не усвідомлюють важливості зазначеного. Для цього, доречі, він запропонував задуматись про те, яке б питання кожен з присутніх задав би своєму кумиру при зустрічі. Одна можливість, одне запитання.

Третя порада від  Дмитра Лінька – ризикувати. Не боятися й стукати в усі двері й обирати собі коло спілкування. Адже великі люди вже тут і вже поруч.

Студентська аудиторія виявилася дуже активною та свідомою. Питання, що лунали були цікавими, нагальними та змістовними.

Найбільше аудиторію цікавили питання кількості партій та можливості створення нових,  проходження молодими політичними силами створених бар’єрів. Запитували студенти про закон про вибори, та, звичайно, про гарантію чесних виборів. На цікаве та дискусійне запитання: «Чи є сенс в прийнятті судової реформи?» – гість відповів – «Закони написані, закони хороші. Питання стоїть в їх виконанні. Потрібна політична воля,  зверху і одночасно для всіх».

Що ж до освітньої реформи, то за переконаннями народного обранця, полеміки тут значно менше, адже зрозуміло, що освіта повинна перебудовуватися за новітніми тенденціями.

Родзинкою зустрічі стала своєрідна лотерея щодо можливості стажування на посаді помічника народного депутата. Пощастило чотирьом студентам:

  • Войтенко Марині
  • Процько Владу
  • Зінчук Ангеліні
  • Пашко Уляні

Дякуємо гостям за візит та чекаємо на враження студентів! Нехай щастить!