Проект “Забуте Межигір’я” відвідали іноземні посли

До середини вересня цього року в Національному музеї Тараса Шевченка проходила виставка – міжмузейний проект «Забуте Межигір’я», співорганізатором якого виступив Вишгородський історико-культурний заповідник спільно з Національним музеєм Тараса Шевченка, Музеєм історії Десятинної церкви. До виставки долучились також Національний музей українського народного прикладного мистецтва й Музей історії Києва. Захід проходив під патронатом Міністерства культури України, управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації і управління культури КМДА.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланнямна сайт КОДА.

На виставці вперше були представлені унікальні археологічні знахідки 2017 р. з території Києво-Межигірського Спасо-Преображенського монастиря та Межигірської фаянсової фабрики. Презентовано близько 500 археологічних знахідок, 26 оригінальних листівок-фото Києво-Межигірського Спасо-Преображенського монастиря (ХІХ ст.), оригінальне фото випускників Художньо-Керамічного технікуму, етнографічний одяг жителів Межигір’я та Вишгородщини ХІХ ст., предмети побуту та одяг селян кінця ХІХ – початку ХХ століття та інші експонати. В рамках експозиції також відбувся науковий лекторій за участі провідних науковців: істориків, археологів, мистецтвознавців й краєзнавців з даної теми дослідження.

Спеціальну екскурсію по виставці «Забуте Межигір’я» у музеї провели іноземним дипломатам. Послухати розповідь про унікальні археологічні знахідки 2017 р. з території Києво-Межигірського Спасо-Преображенського монастиря та Межигірської фаянсової фабрики прийшли Надзвичайний і Повноважний посол Болгарії в Україні Красімір Мінчев, прес-секретар посольства Республіки Чехія Давід Машек, працівник адміністративного відділу Ісламської Республіки Афганістан Саїд Мокім та представник посольства Гвінеї й Африканської ради в Україні Діалло Ісса Садіо.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району