Пройшла церемонія прощання з Головою Правління ПрАТ «Київобленерго»

26 вересня пройшла церемонія прощання з Заслуженим енергетиком України, Головою Правління ПрАТ «Київобленерго» Іваном Олексійовичем Поливяним. Віддати данину Івану Олексійовичу прийшли його родичі, друзі та колеги.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт Київобленерго.

Надзвичайно боляче говорити про втрату. У першу чергу складно усвідомлювати, що поруч немає, і більше не буде з нами чудової людини, якою був Іван Олексійович Поливяний.

Іван Олексійович народився 13 березня 1959 року в селі Успенка Онуфріївського району Кіровоградської області, закінчив Київський політехнічний інститут. Свою трудову діяльність розпочав в 1976 році гірничим робітником на шахті «Степова» тресту «Павлоградвугілля». Потім – служба в Збройних Силах. Пройшов шлях від майстра до Голови Правління.

Впродовж свого трудового життя, на всіх щаблях службової та професійної діяльності, Іван Олексійович показав себе людиною працелюбною, справедливою та принциповою у вирішенні будь-яких завдань, він був авторитетним керівником, професіоналом, справжнім патріотом своєї держави.

Він ніколи не лякався труднощів, простягав руку допомоги усім, хто її потребував, був щирим та небайдужим, чим заслужив глибоку повагу та авторитет серед колег, однодумців та усіх, хто був поруч.

Неможливо знайти слова, які б могли розрадити смуток, адже цей світ покинув не лише наш керівник, з цього світу пішла часточка душі всіх хто його знав та любив.

Світлий образ Івана Олексійовича назавжди залишиться в наших сумуючих серцях.

Вічна пам’ять Вам, Іване Олексійовичу.