При Подільській РДА розпочато формування Координаційної ради

Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Подільської районної в місті Києві державної адміністрації розпочато формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Подільську РДА.

Запрошуємо до участі у Координаційній раді представників

  • громадських організацій національно-патріотичного спрямування (а саме: родин героїв Небесної Сотні і активісти Революції Гідності, організацій та об’єднань ветеранів і учасників антитерористичної операції на сході України тощо);
  • військово-патріотичних і військово-спортивних клубів та організацій;
  • громадських ініціатив, які популяризують українську мову;
  • україномовних засобів масової інформації, дитячих і молодіжних друкованих видань, які висвітлюють матеріали національно-патріотичного змісту;
  • вчених, діячів освіти, науки, культури, мистецтва, спорту та інші експертів, діяльність яких спрямована на відродження та впровадження національно-патріотичного виховання, які знаходяться в Подільському районі м. Києва.

Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації  створюється з метою активізації роботи в Подільському районі м. Києва роботи у напрямі національно-патріотичного виховання дітей та молоді та відповідно до Указу Президента України від 13.10.2015 № 580 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», Указу Президента України від 12.06.2015 № 334 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді».

Приймаємо пропозиції кандидатур до складу Координаційної ради в електронному вигляді на електронну адресу: podil.molod@gmail.com до 16 лютого 2018 року.