Приватне акціонерне товариство зобов’язане сплатити до місцевого бюджету 900 тис. гривень заборгованості

За сприяння прокуратури міста Києва приватне акціонерне товариство зобов’язане сплатити до місцевого бюджету 900 тис. гривень заборгованості, яка виникла внаслідок несплати відповідного платежу за користування комунальним майном.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт ПРОКУРАТУРИ МІСТА КИЄВА.

У травні 2012 року на підставі рішення Київської міської ради між Київською міською державною адміністрацією та ПАТ «Київспецтранс» було укладено договір на володіння та користування майном територіальної громади м. Києва.

За умови договору комунальне майно передавалось товариству з метою поліпшення робіт по знешкодженню твердо-побутових, харчових, великогабаритних будівельних відходів та експлуатації зливних та пересувних станцій і звалищ. Натомість товариство зобов’язувалось щороку сплачувати до столичного бюджету відповідний платіж.

Проте з’ясувалося, що приватне товариство упродовж дії договору кошти до місцевого бюджету за користування комунальним майном не сплачувало, внаслідок чого виникла заборгованість у розмірі понад 900 тис. гривень.

На сьогодні, рішенням Господарського суду міста Києва, який задовольнив позовні вимоги прокуратури міста Києва, з ПАТ «Київспецтранс» стягнуто на користь територіальної громади столиці заборговані кошти в повному обсязі.