Радник Авакова сумнівається, що Світовий банк допоможе Україні у запуску ринку землі

Як мертвому примочки, так Світовий банк допоможе Україні в запуску ринку землі. Тим більше, коли до цього процесу долучилися обласні адміністрації. Запам’ятайте мої слова, колись переконаєтесь.
Якби прийшли із законопроектом про обіг земель, використовуючи найкращий світовий досвід ,а то просто збір інформації , хто ще користується власною землею…
Та і взяли для пілотного проекту три найжирніші області: Київську, Миколаївську та Львівську. А чому не Волинь, де пісчані і субпіщані грунти, болота і мочари, чому не Одеську, де невідомо хто користується сотнями тисяч гектарів землі державної власності, відумерлоі спадщини , невитрибуваних паїв , ніхто не може навести порядок,чи хоча б Тернопільську, де немає границі,портів,надр….
Слабо, не цікаво…
А що, на децентралізації можна ставити хрест?. «Спеціаліст»з Гондурасу чи Малібу краще розбереться ,що робиться із землями громади, ніж сама громада.
Я розумію , нам потрібна допомога,як фінансова, так і технічно- рекомендаційна в дуже багатьох питаннях, але там , де ми найближчим часом самі не можемо справитися , а не там де цікаво міжнародній фінансовій структурі.
Тільки держава Україна ще має шанс подумати за своїх громадян. Усі інші структури, іноземні держави, фонди – лише за українську землю та фінансову доцільність того чи іншого кроку. ВИКЛЮЧНО.

Михайло Апостол