Робоча зустріч щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку в мікрорайоні Воскресенка

Сьогодні в рамках виконання програми соціального та економічного розвитку відбулася об’їзд території мікрорайону Воскресенка Дніпровського району столиці. До участі долучилися депутат Київської міської ради Сергій Артеменко, голова Дніпровської райдержадміністрації Петро Онофрійчук, директор Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» Сергій Прогонюк, керівники відділів та управлінь Дніпровської РДА: з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища, будівництва а також громадськість.

Під час зустрічі оглянули стан виконанні робіт з капітального ремонту в дитячому навчальному закладі №282. В рамках проекту передбачається проведення ремонту в приміщеннях груп, спортивної зали та тіньових навісів.

Минулого року за ініціативи депутата Київради С. Артеменка та за дорученням Київського міського голови В. Кличка було проведено капітальний ремонт скверу по вул. Вершигори, 3, а, 3б, 9б. Реагуючи на звернення мешканців, в цьому році було продовжено роботи з покращення благоустрою дитячого майданчика вказаного скверу, а саме: становлено нову огорожу та завезено піску. Мешканці мікрорайону поскаржилися на несправність дитячої каруселі.

Вздовж вулиці Вершигори, на безбалансовій території, за спільної ініціативи депутата Київрада Сергія Артеменка та очільника району Петра Онофрійчука планується створити сквер, загальною площею 1,5га.

Крім того, учасники зустрічі перевірили якість проведених робіт із заміні вікон, ремонту вхідної групи та мережі освітлення в під’їздах дніпровчан по вул. П.  Вершигори.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики