Розпочалася реєстрація на веломарафон “Київська сотка”

Наближається головна велоподія цієї осені – «Київська сотка». Традиційний веломарафон для всіх бажаючих, жінок і чоловіків дистанцією 100 км відбудеться 2 вересня на дорогах Києва та області.

Місце проведення: Київ та Київська область

Деталі маршруту

Старт: 9:00 ранку, вулиця Хрещатик, місто Київ

Фініш: Національний комплекс «Експоцентр України (ВДНХ), проспект Академіка Глушкова, 1, станція метро «Виставковий центр». Лідерів будемо зустрічати орієнтовно об 11:21

Вперше захід ініційовано та проведено в Києві 7 вересня 2014 року Сергієм Харчуком. У пілотному веломарафоні взяло участь понад 700 учасників. Змагання проводяться щороку наприкінці серпня – початку вересня.

Київська сотка – це аматорські змагання для всіх бажаючих, чоловіків і жінок у категоріях від 18 років на велосипедах будь-якого типу згідно з директивами для учасників. А також — командний залік! Традиційно щороку свято збирає учасників та гостей не лише з Києва, області та всієї України, а приїжджають навість гонщики з інших країн.

Оргкомітет заходу, співдружність компаній на чолі з ініціатором проекту в Києві Сергієм Харчуком – Український гірськолижний клуб, «Спортивні та культурні ініціативи», туркомпанія «Рутенія Тур» за підтримки Київської облдержадміністрації та управління фізичної культури і спорту КОДА обіцяють сучасний рівень організації вело-змагань. А це професійне суддівство, електронна система старту-фінішу, супровід автомобілями поліції, спец-автомобілями та каретами швидкої допомоги, пам’ятні сувеніри та призи, концерт та культурно-розважальна програма після фінішу!

Запрошуємо для реєстрації для участі у веломарафоні «Київська сотка»!

Приходьте на безкоштовні заняття для участі у змаганнях!