Рятувальники провели заняття з правил пожежної безпеки для працівників медичної служби

23 листопада рятувальники Святошинського району провели лекційне заняття з правил пожежної безпеки для робітників Київської міської клінічної лікарні № 7.
Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт ДСНС у м. Києві.
 
Під час занять фахівці ДСНС нагадали працівникам лікарні про основні правила безпеки життєдіяльності в побуті та на робочому місці. Зокрема, рятувальники зосередили увагу присутніх на безпеці при експлуатації електричних приладів. Звернулися також з проханням до працівників медзакладу не залишати без нагляду увімкненими праски, електричні чайники та уникати перенавантаження електромережі.
 
Особливу увагу під час профілактичного заходу було приділено алгаритму дій у разі виникнення пожежі, зокрема, як проводити евакуацію. Також рятувальники розповіли присутнім про першочергові дії на випадок стрімкого поширення полум’я, сильного задимлення у приміщенні та навчили користуватись первинними засобами пожежогасіння.
 
Спілкуючись із рятувальниками, првцівники закладу дізнались багато нового та із захопленням преймали досвід фахівців рятувальної служби, який у разі небезпеки, може стати їм у нагоді.
 
По завершенню теоретичної частини співробітники лікарні на практиці відпрацювали отримані навички користування вогнегасниками, ліквідовуючи умовне загорання.