Рятувальники Шевченківського району провели профілактичний рейд у житловому секторі

25 січня рятувальники Шевченківського району провели роз’яснювальний профілактичний рейд у житловому 16-ти поверховому будинку.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на ДСНС у м. Києві.

Рятувальники мали змогу поспілкуватися з мешканцями квартир та нагадати їм основні елементарні правила пожежної безпеки у побуті, причини виникнення пожеж у будинках.

Крім того, громадянам розповіли про те, як діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації. В ході проведення профілактичного рейду було оглянуто стан електрообладнання та електромереж житлового будинку, а також рятувальники порадили мешканцям не захаращувати загальні коридори, тамбури та сходові клітини особистими речами.

На завершення рейду представники Служби порятунку «101» залишили громадянам застережні листівки з порадами щодо дотримання правил пожежної безпеки, адже під час зимового періоду зростає кількість пожеж, спричинених необережністю у використанні опалювальних приладів. Тому рятувальники продовжують проводити профілактичну роботу серед населення щодо правильного використання електроприладів, а також постійно нагадують про недопущення перевантаження електромереж. Адже дотримання простих правил безпеки дозволить зберегти життя та майно громадян. Окрім того, рятувальники нагадали громадянам, як потрібно поводитись у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів.