Шевченківські рятувальники отримали нову пожежну машину

На території Шевченківського районного управління ГУ ДСНС України у м. Київ відбулась офіційна передача та презентація сучасної пожежної машини.
Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на shev.gov.ua.
На урочистій передачі автомобіля від головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у м.Києві до 6-ї державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ), були присутні заступник голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Миколаєнко Юрій Іванович, т.в.о. начальника Шевченківського районного управління ДСНС України у м.Києві Федоренко Ігор Петрович, представники духовенства та рятувальники 6-ДПРЧ.
Парк спецтехніки Шевченківських вогнеборців поповнився пожежним автомобілем МАЗ з місткістю цистерни для води 5 тонн, ємністю баку для піноутворювача – 500 літрів та   насосом на 60 атмосфер.  В машині також вмонтований генератор, що є дуже важливим при виконанні складних завдань.
Як кажуть працівники пожежної частини, такої техніки вони ще не мали у своєму розпорядженні. Пожежні машини марки ЗІЛ, які сьогодні є на балансі частини і застосовуються у надзвичайних ситуаціях, не мають більшої частини сучасного обладнання та інвентарю, який є в цій машині.