Сьогодні у КМДА відбудеться благодійна зустріч-вистава

2 лютого о 19:00 у Колонній залі КМДА відбудеться благодійна зустріч-вистава «Я – це інший ТИ», створена за текстами (про) підлітків, які втратили свої домівки, але не втратили віри у майбутнє своєї країни.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

У музичному супроводі на сцені оживатимуть літературні твори у авторському виконанні 7 молодих людей із Донецька, Луганська, Костянтинівки, Стаханова, Запоріжжя та Львова, які наразі живуть у Києві, Харкові та Львові, та які брали участь у двох конкурсах 2016-2017 років за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини серед українських підлітків і молоді.

Режисер вистави – Уляна Бонцьо, керівник театральної студії «Маски», актриса театру та кіно, режисер-постановник дитячих і юнацьких міні-вистав і перформансів, психолог-консультант, соціальний педагог, засновник організації з надання психологічних послуг «Психологічна консультація online», організатор і ведуча програм із розвитку особистості, викладач психологічних дисциплін.

Організатори – благодійний фонд «Дитинець» та Німецько-українсько-білоруське товариство «Європа без кордонів» (Віттен, ФРН) за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, 2-й поверх, Колонна зала КМДА.

Вхід вільний.