Сьогодні відбудеться брифінг щодо роботи пунктів обігріву

29 січня об 11:00 у Київській міській державній адміністрації відбудеться прес-брифінг щодо роботи пунктів обігріву та міського оперативного штабу допомоги бездомним, підсумків роботи Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, відкритого у Києві торік, а також інших програм у сфері соціального захисту, планів на 2018 рік.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

Учасники прес-брифінгу:

  • директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов;
  • заступник директора Департаменту міського благоустрою – начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Роман Ткачук.

 

Передбачено онлайн-трансляцію брифінгу на YouTube каналі міської держадміністрації.

 

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, 4-й поверх, прес-хол сесійної зали Київради.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26, 202-74-48.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Довідково.

Нагадаємо, що у зв’язку з різким зниженням температури повітря у Києві розгорнуто 44 пункти обігріву, 19 із яких працюють цілодобово. Для більш ефективного інформування осіб, які потребують допомоги у зимовий період, у столиці розповсюджуватимуть листівки з інформацією про пункти обігріву. Киян також закликають бути соціально відповідальними і допомагати особам, що потребують допомоги, підказавши найближчу адресу такого пункту.