Сьогодні відбудеться засідання Технічної ради Товариства Київводоканалу

9 листопада  о 15:00 у актовому залі головного офісу Київводоканалу (вул. Лейпцизька, 1-а, 2 поверх) проходитиме чергове засідання Технічної ради Товариства.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт Київводоканалу.

На порядок денний винесено наступні питання:

1. Розгляд проектної документації зовнішніх водопровідних та каналізаційних мереж об’єкта «Будівництво багатоповерхових житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення та гуртожитку для студентів» за адресою: вул. Українська, 6.

2. Розгляд проектної документації водопровідних та каналізаційних мереж об’єкта «Будівництво багатоповерхових житлових будинків» за адресою: на перетині вулиць Радистів та Бобринецької .

3. Розгляд проектної документації зовнішніх водопровідних та каналізаційних мереж об’єкта «Реконструкція приміщень житлового будинку» за адресою: вул. Залізнична, 34.

4. Розгляд проектної документації на перекладання водопровідної мережі об’єкта «Реконструкція водопровідної мережі Д=600 мм» по вул. Чорнобильській .

5. Розгляд проектної документації на перекладання водопровідної мережі об’єкта «Реконструкція водопровідної мережі Д=400 мм, Д=350 мм» по вул. Кіровоградській від вул.М. Грінченка до вул. К. Малевича.

6. Розгляд зміни до проектної документації зовнішніх водопровідних мереж об’єкта «Житловий комплекс» за адресою: бульвар Академика Вернадського, 24.

7. Розгляд проектної документації позамайданчикових мереж водопостачання та каналізування (1 черга будівництва), об’єкта: «Будівництво житлового комплексу з торговим центром вбудованими приміщеннями офісного та соціально-побутового призначення з підземним паркінгом» за адресою: ж/м Позняки, 4-й мкр.

8. Розгляд зміни до проектної документації водопровідних мереж (отримання нових технічних умов) об’єкта «Будівництво житлового будинку з вбудованими приміщеннями» за адресою: вул. Горлівська, 215 (а, б, в).

9. Розгляд проектної документації генерального плану, зовнішніх водопровідних та каналізаційних мереж, об’єкта «Будівництво громадсько-житлового будинку з будівлею районного управління внутрішніх справ» за адресою: вул. Кутузова, 18/7.