Столична дзюдоїстка перемогла на престижному турнірі

17-річна українка продовжує класти на лопатки кращих дзюдоисток планети. Юна Дар’я Білодід, в минулому році сенсаційно виграла Чемпіонат Європи, завоювала золото на першому турнірі престижної серії Гран-прі в 2018 році.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Радіо Київ.

У Тунісі Дарина без проблем пробилася до півфіналу, де довелося зійтися з іншого українкою Марією Черняк. Молодша на 12 років Білодід дербі виграла. Її українська суперниця не дуже засмутилася і в наступній сутичці змогла завоювати для себе бронзову медаль.

Відомо, що Дарина Білодід у великому фіналі здолала румунку Олександру Поп. При цьому, як і в чотирьох попередніх сутичках на турнірі, зробила це достроково завдяки високій оцінці в дзюдо – іппон. Тому в підсумку на медальній церемонії ваговій категорії до 48 кілограмів під стелю арени піднімалися відразу два українські прапори.