Столичні правоохоронці ліквідували підпільний цех (ФОТО)

За належного процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури №4 слідчим управлінням фінансових розслідувань ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві спільно з ГУБКОЗ СБУ викрито та припинено діяльність нелегального виробництва алкогольної продукції, що діяло на території Сквирського району Київської області.

 Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ.

Так, у ході обшуків, проведених у складських приміщеннях, які використовувались для масового виробництва, зберігання та збуту незаконно виготовленого спирту, виявлено та вилучено обладнання для виготовленні недоброякісної сировини (спирту) та рідину з характерним запахом спирту загальним об’ємом приблизно 15 000 літрів.

Установлено, що нелегальне виробництво організували мешканці м. Києва та Київської області. Зазначені особи збували  незаконно виготовлену сировину іншим особам для подальшого виготовлення та реалізації контрафактної алкогольної продукції.

За попередньою інформацією підпільний завод щодня виготовляв до 7 тонн фальсифікованого спирту.

На даний час призначено судово-хімічну експертизу для встановлення наявності реальної загрози для життя і здоров’я людей, які могли вживати вказану продукцію.

Досудове розслідування за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 204 КК України, триває.

Прес-служба прокуратури міста Києва