Столичні правоохоронці ліквідували цех з незаконного виробництва та збуту алкоголю

Під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №4 слідчим управлінням фінансових розслідувань ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві за оперативним супроводження ВБНОПТ ОУ ГУ ДФС у м. Києві (відділ по боротьбі з незаконним обігом підакцизних товарів) викрито цех з незаконного виробництва та збуту контрафактного алкоголю.

 Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ.

Так, під час обшуків, проведених в складських приміщень, розташованих у Броварському районі Київської області, а також транспортних засобів, які використовувались для перевезення контрафакту, виявлено та вилучено рідину з характерним запахом спирту загальним об’ємом більше 30 000 літрів.

Наразі по вилученим зразкам продукції призначено судово-хімічну експертизу для встановлення наявності реальної загрози для життя і здоров’я людей, які могли вживати вказану продукцію. Після чого буде прийнято рішення про оголошення підозри мешканцю Київської області, який організував протиправну діяльність.

Досудове розслідування кримінального провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 204 КК України, триває.

Прес-служба прокуратури міста Києва