Столичний аеропорт запрошує на fashion show

Запрошуємо вас на fashion show яке відбудеться в аеропорті в п‘ятницю ввечері. Вашій увазі буде представлена нова колекція одягу «Wings» для дітей та підлітків, бренд ПАРА SOLO.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на iev.aero.

2 березня, 18.00, Міжнародний аеропорт «Київ», Термінал «А», вул. Медова 2.

Бренд ПАРА SOLO – дизайнерський підлітковий одяг проведе показ нової колекції ” Wings” (крила -англ.) – осінь зима 2018/19 в аеропорту «Київ».

Офіційний партнер проекту – Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни).

Дизайнери бренду – Лілія Кухарчук та Юрій Бабаев разом з модельним агентством NikOL PRO проведуть фото та ТБ-зйомку кампейн колекції на пероні летовища біля літаків, сам показ відбудеться у Терміналі «А».

Вперше в Україні відбудеться шоу повноцінної сезонної колекції підліткового одягу від українських дизайнерів зі світовими модними трендами у чудовій локації столичного аеропорту. В показі візьмуть участь талановиті підлітки зі всієї України: музиканти, денсери, співаки, спортсмени, актори.

Колекція для впевнених у собі підлітків, для яких нема перепон на шляху до мети! Вони подорожують світом як і батьки та готові до нових звершень. Колекція виглядає дорослою та має декілька яскравих кольорів та принтів -це справжня фішка колекції . Її одяг можна сміливо назвати хітам наступного сезону – яскравий жовтий, помаранчевий, штучне хутро та глянцева шкіра, метало-фурнітура, складний крій виробів, пальта та кардигани та багато іншого.

На вас чекає справжнє модне шоу на супер локаціїї ! Серед глядачів -зіркові гості.

На модному показі відбудеться виступ відомої Школи танцю –TODES та спеціальних гостей.