Столичним старшокласникам розповіли про повноцінне харчування

Багато жінок і дівчат, які бажають схуднути, приймають рішення сісти на той чи інший тип дієти і кардинально змінюють свій раціон харчування. І це незважаючи на те, що про шкоду і можливі наслідки деяких дієт відомо дуже багато.
Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Шевченківську РДА.
Працівники бібліотеки ім. М.Костомарова вирішили завітати до старшокласників школи № 95, разом з психологом нашої бібліотеки, щоб ще раз нагадати, як впливає повноцінний раціон харчування на здоров’я.
Та не лише жінки у зоні ризику. Нині, дедалі більше хлопців та молодих чоловіків також перебувають в зоні ризику. Багато чоловіків хочуть мати ідеальне тіло. Вони надміру займаються спортом, дотримуються суворої дієти та вживають харчові добавки.
Наприклад, багато хто впевнений, що найкращим способом схуднути є голодування, тобто повна відмова від вживання їжі. Ця ідея таїть у собі колосальну небезпеку, тому що наш організм просто не може тривалий час обходитися без їжі. Крім порушень обміну речовин і підвищеної небезпеки виразки шлунка, ті хто голодують наражають себе на небезпеку мати проблеми із тиском,  хвороби серця, розлади імунітету і так далі. На жаль, голодування, як і різні дієти, завдають значної шкоди здоров’ю, при цьому, не завжди навіть є можливість скинути зайві кілограми.
Що таке анорексія?
Анорексія – це складне психічне захворювання, розлад прийому їжі, яке характеризується трьома основними ознаками:
• Відмовою підтримувати здорову вагу тіла
• Сильний страх набрати вагу
• Спотворене уявлення про власне тіло.
Якщо Ви виявили у себе або у близької людини симптоми цього захворювання, слід негайно звернутися до лікаря.
І не забувайте, жодна дієта не замінить здоровий спосіб життя, збалансоване харчування і гарний настрій.