Студенти юридичних факультетів завітали в гості до столичної юстиції

Сьогодні студенти юридичних факультетів завітали в гості до столичної юстиції.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на justicekyiv.gov.ua.

Зокрема, з Національної академії внутрішніх справ,  Київського національного торгівельно-економічного університету, Київського професійно-педагогічного  коледжу імені Антона Макаренка, Чернігівського національного технологічного університету та Національного транспортного університету завітали до столичної юстиції, щоб ознайомитись із діяльністю управління.

Всі керівники структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у місті Києві радо поділились досвідом роботи, особливостями та специфікою державної служби,а також розповіли як змінилась юстиція за останні 2 роки.

Начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко привітав усіх студентів із їхнім професійним святом – Днем студента та Днем Тетяни. Нагадав, що кожен хто забажає, може пройти стажування у органах юстиції та здобути безцінний досвід. Найкращі матимуть нагоду залишитись працювати. До прикладу представив свого помічника Артура Кулика, котрий всього півтора роки тому ще студентом прийшов до управління та завдяки наполегливості та працьовитості стрімко рухається по кар’єрній драбині.

Керівник Управління з питань нотаріату Кирило Міненко розповів студентам, що у ті часи, коли він закінчував навчання, до державних нотаріальних контор для студентів та молодих спеціалісті не було жодного доступу, практику доводилось шукати самостійно у приватного нотаріуса. Зараз ситуація кардинально змінилась – державні нотаріальні контори повністю відкриті та радо вітають молоде покоління на практику та на роботу.

«Система РАЦСів Києва набула кардинально нових обрисів, позбувшись радянських рудиментів: починаючи від якісної освіти спеціалістів, закінчуючи новітніми принципами надання послуг. На сьогодні більшість послуг переходять у он-лайн площину. Електронні сервіси у РАЦСі – це дуже зручно та швидко. Тепер не треба стояти у кілометрових чергах, щоб отримати Свідоцтво про народження, його видають просто у пологовому будинку. Тож запрошуємо вас стати частиною дружньої та професійної команди», – розповіла начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Рада Дашутіна. Наголосила, що особливо ця робота буде цікава для чоловіків, адже в управлінні працюють практично одні дівчата. Хлопці тут в дефіциті.

Начальник Управління нормативно-правових актів, правової роботи, правової освіти Олена Мацюк запросила студентів стати частиною її команди правників, розповіла про роботу свого управління та зауважила, що важливо допомагати громадянам знати свої права та самостійно відстоювати їх.  З цією метою і був створений проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». Кожного дня співробітники підрозділу йдуть до людей з його ініціативами.

Боротьбою із корупцією займається цілий Відділ з питань запобігання корупції, котрий очолює Вадим Мельниченко. Він зазначив, що відділ займається в першу чергу попередженням корупції та хабарництва, а не покаранням.

Керівник Відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Олександр Велицький розповів про тонкощі реєстрації громадських об’єднань та запросив студентів долучатись до діяльності Управління державної реєстрації.

Начальник відділу з питань банкрутства Василь Гончаренко, презентуючи роботу підрозділу, зауважив, що останнім часом збанкрутілих підприємств стає все менше. І це хороша тенденція. Відділ з питань банкрутства займається перш за все попередженням таких випадків та створює організаційні, економічні та інші умови, необхідні для здійснення процедур відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

«Державна служба гарантує вам необхідні умови праці для виконання роботи,   загальнообов’язкове державне соціальне страхування, оплачуваний лікарняний та    виплату в повному розмірі належної заробітної плати та     надання соціальних пільг і гарантій»,- розповіла начальник відділу по роботі з персоналом Управління кадрової роботи та державної служби Тетяна Джерелюк.  Також щоб надихнути студентів рухатись та будувати кар’єру у державних органах, розповіла про те, як сама після університету прийшла працювати на посаду спеціаліста у канцелярію та реєструвала документи. А зараз у віддлі організаційної роботи, документування та контролю після практики 4 студенти залишились на роботі.

Начальник відділу договірної роботи Руслан Лапанашвілі зазначив, що матеріально-технічне забезпечення управління – це дуже відповідальний напрямок роботи та запросив усіх молодих, активних та  амбітних до стажування та роботи. У цьому відділі студенти можуть відстежити зміни до законодавства та досконало вивчити господарське право.

Начальник Шевченківського відділу ДВС Богдан Гоцій ознайомив молодь із завданнями виконавців та зауважив, що зараз приватні виконавці можуть брати до себе на роботу молодих спеціалістів у якості помічників, котрі уже закінчили 4 роки навчання. Та виразив сподівання, що дуже скоро таку можливість матимуть і державні виконавці, а поки запросив усіх бажаючих до проходження практики та здобуття нових цікавих вражень.

Начальник Відділу міжнародно-правового співробітництва Тетяна Корж розповіла студентам, що вона теж починала свою кар’єру із спеціаліста, а згодом,проявивши свої здібності, очолила цілий відділ в управлінні, котрий займається виконанням рішень міжнародних судів на території України.

Так, на посаду головного спеціаліста будь-якого із наших структурних підрозділів може прийти бакалавр з юридичною освітою та стати частиною нашої великої дружньої команди.