Суд заарештував три компанії депутата Київради Кримчака

Також був накладений арешт на авто його дружини, повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на tyzhden.ua.

Солом’янський районний суд Києва взяв під арешт три компанії, що належали депутату Київської міської ради Сергію Кримчаку (фракція “Єдність”), та автомобіль Mercedes-Benz. Про це йдеться в матеріалах суду.

Як повідомляється, арештовані акції “Закритого недиверсифікованого венчурного корпоративного інвестиційного фонду “Тандем” вартістю 3 млн гривень, 99% акцій компанії “Новопечерський посад” вартістю 2,3 млн грн, а також 100% акцій компанії “Юридичний центр “Правозахисник” вартістю 2 тис. гривень.

Крім цього, суд наклав арешт на автомобіль Mercedes-Benz ML 350 2012 року випуску, який належить дружині Дарині Масол.

Зазначається, що суд відмовився заарештувати акції компаній “Гауді Девелопмент”, “Калбет Хаус”, “Вісенс Хаус”, “Артигас” і “Далі Парк”, які не належать Кримчаку. За версією слідства, депутат формально керує ними через своїх найнятих помічниць. Також, було відмовлено в арешт нерухомості та автомобіля, які належать батькам і братові Кримчака.

Раніше суд заарештував три земельні ділянки ТОВ “Міральянс”.

Нагадаємо, 13 вересня, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) затримало депутата Київської міської ради Сергія Кримчака і його йомовірного спільника за підозрою у привласненні землі в столиці.

У 2010-2011 роках, перебуваючи на посаді секретаря Комісії Київради з питань земельних відносин та маючи доступ до інформації про наявність в столиці земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, організував злочинну схему заволодіння трьома з них, загальною вартістю понад 3,5 млн грн.

16 вересня  Солом’янський суд Києва обрав запобіжний захід депутату Київради Сергію Кримчаку в вигляді тримання під вартою з альтернативою застави 1,4 млн гривень. 19 вересня він вийшов під заставу.

КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯвоно таке різне

ЗРОБІТЬ КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ КРАЩИМ!

ЛАЙКНІТЬ СТОРІНКУ НА FACEBOOK

МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ