Святошинські учні переможців фестивалю “Літні тони–2018”

Учні  Київської дитячої школи мистецтв № 8 відділу культури та охорони культурної спадщини вибороли три перших та одне друге місце на Всеукраїнському  фестивалі-конкурсі мистецьких імпрез «Літні тони – 2018» за участі юних виконавців з усіх регіонів України, який відбувся 20 травня у  Київській дитячій школі мистецтв імені Стефана Турчака.

Відділ культури та охорони культурної спадщини вітає переможців: Саїк Ірину, клас естрадного вокалу, викладач Ольга Князєва-Романовська, Дуду Тимура, клас гітари, викладач Анатолій Семенчов, та  хореографічний ансамбль «Веснушки», викладач Віктор Павлюченко – І місце; Шанайца Святослава, клас фортепіано, викладач Олена Кононенко – ІІ місце. Бажаємо юним музикантам нових творчих злетів та перемог!

До відома: Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецьких імпрез «Літні тони – 2018» є мистецьким заходом, покликаним сприяти  подальшому розвитку дитячого і юнацького мистецтва, виявляти обдарованих виконавців і авторів у різних жанрах, підсилювати вплив українського мистецтва на естетичне виховання дітей і молоді. Для участі у фестивалі-конкурсі запрошуються з усіх регіонів України і зарубіжжя дитячі і юнацькі творчі колективи й окремі виконавці (солісти) у жанрах: академічному, фольклорному та естрадному. Для оцінки виступів учасників фестивалю-конкурсу створюється журі, до складу якого входять авторитетні митці, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій тощо. Учасники фестивалю-конкурсу представляють у конкурсній програмі 2 концертні номери у жанрах: вокальному, хореографічному, інструментальному. Інформаційне забезпечення фестивалю-конкурсу здійснюють Національна радіокомпанія України, державна ТРК «Всесвітня служба Українського телебачення і радіо» (показ на понад 100 країн світу), друковані ЗМІ. Засновником і організатором фестивалю-конкурсу є Асоціація діячів естрадного мистецтва України.

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.