Святошинський район отримав першість серед районів міста

Відповідно до узагальненої інформації щодо проведення оцінки діяльності районних в місті Києві державних адміністрацій за окремими показниками комунальної бюджетної установи «Контактний центр міста Києва» за 2017 рік Святошинський район утримав першість серед районів міста за всіма показниками виконання звернень громадян, а саме щодо питань житлового господарства, споживчого ринку та забезпечення благоустрою міста (середні за рік показники становили відповідно 73,90 %, 91,96 % і 72,78 %).

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на svyat.kievcity.gov.ua.

Перше місце щодо оцінки діяльності Святошинський район посів зі значним відривом за всіма показниками. Подекуди вони наближалися до максимальної величини, наприклад, рівень виконання звернень громадян щодо питань споживчого ринку у вересні, листопаді минулого року сягав понад 99,5 %.

Аналіз показників виконання звернень громадян свідчить про особливу увагу керівництва району до думок, зауважень, побажань його мешканців. Звернення громадян і надалі будуть залишатися в зоні особливої уваги керівництва Святошинського району.