Святошинський районний відділ ДРАЦС пропонує послуги онлайн

Більш романтичну та чудову пору ніж осінь годі й шукати. Не дивно, що закохані пари обирають її для укладання шлюбу. Так у вересні було зареєстровано 205 шлюбів, а у жовтні – 137. Цікаво, що жовтень – один з найпопулярніших місяців року серед населення України для одруження. На Покрову, а саме 14 жовтня, до числа одружених нашим відділом долучилось ще 9 сімей, а це досить високий показник, оскільки цей день вважається державним вихідним в Україні. Всього за 10 місяців 2017 року було зареєстровано 1323 шлюбів працівниками Святошинського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у місті Києві. Ми робимо все можливе для того, щоб ви змогли отримати кваліфіковану допомогу з будь-яких питань у зручний для вас час, тому нагадуємо, що заяву про державну реєстрацію шлюбу тепер можна подати ще й онлайн через Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” http://dracs.minjust.gov.ua/ і зробити це досить просто. Оцінити його функціональні можливості змогли вже 150 осіб. Саме така кількість людей користувалася цим ресурсом протягом останніх 10 місяців.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт Святошинської РДА.

З використанням ультрасучасних інновацій життя українців стало більш комфортним – такі відгуки лишають ті особи, які користувались порталом. Це визнають і працівники нашого відділу. Завдяки цьому ресурсу є чудова можливість записатись на прийом до відділів ДРАЦС ГТУЮ у будь-який час, отримати вичерпну відповідь на своє запитання безпосередньо у режимі онлайн та без будь-яких перешкод і затримок подати заяву про державну реєстрацію актів цивільного стану.

Які переваги та функціональні можливості слід зазначити в першу чергу? Ось деякі з них:

– користувач може у зручний час заповнити заяву;

– надіслати скан-копії власних документів;

– записатись на прийом без бюрократії та черги в режимі 24/7;

– здійснити оплату з використанням сучасних платіжних систем;

– отримати професійні консультації працівників відділів державної реєстрації актів цивільного стану.

Столичний ритм життя досить виснажує. Брак часу – ось головна проблема громадян. Ми ж хочемо зробити ваше життя безтурботним, тому спонукаємо вас активно користуватись інноваційним ресурсом, аби отримати інформаційно-консультаційну підтримку й долучитися до тих 150 осіб, які вже сповна оцінили вагомі переваги ресурсу.

Веб-портал призначений для тих, хто цінує час, кожну його хвилину. Ми переконані, що ви звернете увагу на ці сучасні та дієві інновації, адже вони роблять життя більш комфортним, а користування порталом – максимально корисним.

Якуба Коласа 6, тел. (044)2745337, (044)2743378.