Триває поточний ремонт доріг та вулиць Подільського району

Працівники комунального підприємства ШЕУ Подільського району комунальної корпорації “Київавтодор” продовжують ремонт доріг та вулиць району.
Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Подільську РДА.
У період з 22.01.2018 до 29.01.2018 були виконані роботи з ліквідації аварійно-небезпечної ямковості на вул. Нижньоюрківській, Юрківській, Заводській, Почайнинській, Північно-Сирецькій, Спаській, Тульчинській, Турівській, Нижній Вал, Верхній Вал, Воздвиженській, Золочівській, Красицького, Копилівській, Олени Теліги, Набережно-Рибальській, Набережно-Хрещатицькій, Набережно-Луговій, Ігорівська ріг Сагайдачного, пров. Межовому, просп. Правди.
Також дорожники проводили роботи з утримання підземних пішохідних переходів, балансових тротуарів, зупинок громадського транспорту механізованим способом від піскомету і сміття та виконували роботи з посипання піско-соляною сумішшю вулично-шляхової мережі Подільського району.
Усього з початку сезону використано 2044,04 т посипкових матеріалів, відремонтовано 9 зливоприймачів, 3 оглядових колодязя, очищено 355 зливоприймачів, 12 оглядових колодязів на вул. Верхній Вал, просп. Правди.