Центр соціальних послуг привітає 200-тисячного відвідувача

Завтра, 17 січня, Центр соціальних послуг Святошинського району привітає 200-тисячного відвідувача з моменту відкриття. Про це повідомили у Святошинській РДА, передає сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

Орієнтовний час проведення заходу – з 10:30 до 11:30.

 Місце проведення: вул. Г. Юри, 14-Б.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: (050)-545-34-25, mail: svyat.kiev@ukr.net.

Довідково.

Центр соціальних послуг, створений за ініціативи Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації, офіційно працює із 27 червня 2017 року.

У Центрі, що працює у форматі «open space», надається близько 100 соціальних послуг і здійснюється консультування, інформування та обслуговування заявників. Прийом громадян проводять 63 працівники Управління праці та соціального захисту населення, Управління Пенсійного фонду України, Центру зайнятості, Територіального центру соціального обслуговування, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Обробка документів відбувається у бек-офісі Центру на 2-му поверсі.

Технологічне оснащення Центру відповідає світовим стандартам. Тут запроваджена унікальна система з управління та обробки інформації, що повністю автоматизована та передається захищеними каналами зв’язку, працює електронна черга.

Центр збудований із урахуванням потреб маломобільних верств населення та людей із інвалідністю. Кваліфікований персонал приймає громадян із вадами слуху та володіє мовою жестів. Підготовлені та розміщені інформаційні матеріали, надруковані шрифтом Брайля. Встановлена система візуальних знаків і звукового оповіщення електронної черги. Також створені умови для відвідувачів із дітьми, є дитяча кімната. У наявності Центру також є соціальний транспорт для перевезення осіб із інвалідністю (соціальне таксі). Працює відділення банку, ведеться відеоспостереження та працює охорона. Щомісячно понад 30 тисяч відвідувачів звертається до Центру, а за 7 місяців роботи з моменту відкриття Центр відвідало майже 200 тисяч осіб.