ЦНАП Святошинського району привітав 100-тисячного відвідувача

Учора, 23 листопада, у Центрі надання адміністративних послуг Святошинського району привітали 100-тисячного відвідувача у 2017 році, яким стала Катерина Колчак, яка прийшла реєструвати місце проживання дитини.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

За словами очільника району Володимира Каретка, зростання попиту на адміністративні послуги фіксується вже третій рік поспіль. Це свідчить про зручність і затребуваність послуг. Принцип, за яким працює ЦНАП, – «відкритий простір» – дозволяє максимально спростити процедуру запиту та отримання консультації/документації, скоротити час очікування та обслуговування клієнта.

«Цього року ми вдосконалили умови для відвідувачів – встановили сучасні клімат системи у залі очікування та в операційній залі, де 15-17 адміністраторів ведуть прийом громадян. Забезпечили копіювальною технікою залу очікування, де відвідувачі безкоштовно можуть робити копії документів для здачі на обробку», – зазначив Володимир Каретко.

Для прикладу, за 2015 рік зафіксовано 40132 звернення в ЦНАП, у 2016-му – 64738 звернень. 2017 рік ще не завершено, а ЦНАП уже зафіксував 100-тисячного відвідувача.

Найбільший попит серед відвідувачів на послуги з реєстрації місця проживання, бізнесу, а також послуги державної міграційної служби.

Довідково.

18 грудня 2015 року Київський міський голова Віталій Кличко відкрив після реконструкції та оновлення ЦНАП Святошинського району. Основною інноваційною складовою проекту став «відкритий простір» – принципово новий підхід у створенні адміністративного простору на території України.

Наразі у ЦНАПі працюють 28 осіб, із них 24 адміністратора, які в день обслуговують 300-350 заявників.

Загальна кількість адміністративних послуг сягає 150.