ЦВК відвідали студенти КНУ імені Тараса Шевченка

15 листопада на запрошення Центральної виборчої комісії до неї з ознайомчим візитом завітали студенти другого року навчання магістратури спеціалізацій “Виборче право” та “Конституційне право” Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яких супроводжували доцент кафедри конституційного права доцент Юрій Ключковський та завідувач кафедрою конституційного права професор Олег Марцеляк.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на cvk.gov.u.

Студенти мали можливість ознайомитись зі структурою і діяльністю Центральної виборчої комісії, Служби розпорядника Державного реєстру виборців та Центру управління навчанням учасників виборчих процесів.

Під час зустрічі з майбутніми магістрами заступник Голови Комісії Андрій Магера розповів їм, зокрема, про історію становлення та етапи розвитку ЦВК, а також про актуальні питання виборчого законодавства в Україні.

В рамках заходу студенти також зустрілись з керівником Служби розпорядника Державного реєстру виборців Олександром Стельмахом, який поінформував їх про досвід запровадження ДРВ в Україні.

Студенти отримали нові знання у сфері реалізації виборчого законодавства, що, безперечно, стане їм в нагоді під час подальшого навчання.