Творча зустріч вихователів старших груп Дніпровського району у ДНЗ № 62

У дошкільному навчальному закладі № 62 «Зернятко» пройшло методичне об’єднання вихователів старших груп дошкільних навчальних закладів на тему «Розвиток мовленнєвої компетенції дитини старшого дошкільного віку».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт Управління освіти Дніпровського району.

Педагоги переглянули інтегроване ігрове заняття «Подарунок», підготовлене та проведене вихователем Губською Т.О. Під час заняття були створені ситуації, що спонукали дітей до активної взаємодії один з одним та з дорослими, до розвитку діалогічного мовлення, до необхідності самостійного вибору на основі визначення значущості предмета.

Після перегляду практичної частини вихователі обмінялися враженнями та обсудили побачене заняття у форматі «Відкритого мікрофону».

Питання розвитку мовленнєвої активності дітей старшого дошкільного віку висвітлила керівник методичного об’єднання вихователів старших груп Нікітіна Н.Д.

Під час майстер-класу «Інтерактивні технології розвитку мови дитини» вихователі ознайомилися із інтерактивними ігровими вправами «Асоціативна квітка», «Ланцюжок», «Мікрофон», «Казка на новий лад», «Нічний потяг», «Соковижималка».

Під кінець зустрічі вихователі висловили свої думки із даної теми, обмінялися між собою побажаннями в професійній діяльності, отримали рекомендації щодо використання інтерактивних прийомів у роботі з дошкільниками від методиста РНМЦ Ларіонової Л.А. і в гарному настрої та з чудовими враженнями повернулися до своєї малечі, щоб і надалі забезпечувати дошкільникам усі умови для успішної соціалізації та набуття необхідного рівня життєвої компетентності.