У Баришівці людей просять не смітити

Мала батьківщина для кожної людини починається з того, що вона бачить із свого вікна. Особливо дитина. Якщо вона бачить красивий двір, то, будучи дорослим, вона зробить усе, щоб створити красивий куточок навколо себе.

Давайте кожен почне з себе! Для початку приберемо на своїх подвір’ях та прибудинкових територіях. Тільки всі разом ми зможемо зробити наше селище кращим, але починати треба з власного під’їзду та двору.

Мабуть, погодитесь, що завжди приємно крокувати рідним селищем по чистим, доглянутим вулицям. І настільки ж неприємно, коли око дратують купи сміття, зваленого гілля, піску, каміння, глини та іншого під дворами.

Невже ми себе не поважаємо!? Невже ми не готові жити в чистоті!?

Звертаємось до Вас, Баришівчани, з проханням привести до порядку територію, на якій мешкаєте!

До уваги, мешканців вулиці Паркової та провулку Паркового!

Не одноразово територія парку приводилася до належного стану, але жоден з мешканців вказаної вулиці не приєднався до прибирання!

Попереджаємо Вас про те, що викидати сміття на територію парку категорично ЗАБОРОНЕНО!В разі встановлення фактів забруднення території парку буде проведена експертиза належності сміття та притягнення винних до адміністративної відповідальності. Нагадуємо Вам, що ви зобов’язані заключати договори на вивезення твердих побутових відходів з Баришівським комунгоспом (тел. 5-43-32).

Коли людина бачитиме чисті сквери, парки, у неї рука не підніметься кинути папірець на землю, вона зрозуміє, що в це вкладена чиясь праця. Тому головне — не лишатися байдужим.

Баришівська селищна рада