У Борисполі відбувся відкритий легкоатлетичний забіг “Бориспільська десятка”

5 травня у м.Бориспіль відбувся відкритий легкоатлетичний забіг «Бориспільська десятка», присвячений пам’яті усіх, хто віддав своє життя у боротьбі за Незалежність України, учать в якому взяли і фастівчани.
Варто зазначити, що членами делегації від міста стали двоє фастівчан, молодих людей, які вибороли перші місця у своїх вікових категоріях та забігах! Зокрема, Йосип Юрківський став переможцем забігу на 10 км у віковій категорії 18-28 років. А юна красуня Марина Белік (яка, до речі, під час реєстрації отримала номер учасника забігу 001) фінішувала першою у забігу на 500 м у віковій категорії дівчат 16-17 років.
Переможці отримали грошові винагороди, медалі відповідного ґатунку, грамоти та пам’ятні сувеніри. Та найголовніше, вони ще раз отримали впевненість у своїх силах. А разом з тим, і гордість фастівчан за юне покоління – цвіт нашої нації!