У Деснянському районі говорили про домашнє насильство

Нещодавно пройшов семінар-тренінг для спеціалістів Деснянського районного в місті Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству». Розглянули новий Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», ознайомились з новими термінами та методами профілактики домашнього насильства.

Під час тренінгу розглядались питання щодо гендерно зумовленого насильства, домашне насильство, економічне насильство, псилогогічне насильство, сексуальне насильство, фізичне насильство під час конфлікту, міжнародного та українського законодавства з даної тематики, відповідальності за вчинення насильства, визначення наявних ресурсів у роботі з постраждалими від домашнього насильства, а також практична робота з постраждалими від домашнього насильства (опитування та спілкування з постраждалими).

Дискусії та обговорення, мозкові штурми, роз’яснення норм законодавства, цікаві групові вправи, практичні ігри – все було направлено на реалізацію пізнавальних інтересів учасників та учасниць. І протягом дня всі отримали основні знання, вміння та навички з профілактики насильства.

Висловлюємо вдячність тренеру з питань профілактики насильства – Наталії Максюті за пізнавальний тренінг.