У Деснянському районі Києва обстежили спортивні майданчики

Питання передачі прибудинкових спортивних майданчиків на баланс Центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» з подальшим їх облаштуванням сьогодні розглядалося під час виїзної наради під головуванням заступника голови Деснянської райдержадміністрації Ірини Алєксєєнко.

«Сьогодні разом з депутатами Київради та їх помічниками обстежили  прибудинкові спортивні майданчики щодо передачі їх на утримання до Центру фізичного здоров`я населення та подальшого облаштування. Це дасть можливість розширити мережу спортивної інфраструктури району та залучати мешканців району до безкоштовних занять спортом та фізкультурою», – сказала Ірина Алєксєєнко.

Всього на території Деснянського району знаходиться більше 90 прибудинкових спортивних майданчиків. Сьогодні було обстежено 12, також заплановано наступні виїзні наради. Більшість з них – не придатні для занять спортом, адже в кращому випадку просто обнесені огорожею. Основний балансоутримувач таких спортивних майданчиків – комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району міста Києва», але до складової тарифу на утримання будинку і прибудинкової території не входить питання ремонту таких об’єктів.

У нараді також взяли участь депутат Київради VIII скликання Михайло Буділов, помічники депутатів Київради Юрія Зубка, Івана Картавого, Петра Кузика та Дениса Попова, начальник районного Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Армен Оганесян, представники КП «Керуюча компанія», працівники профільних структурних підрозділів Деснянської РДА.

«Ремонт та облаштування спортивним знаряддям прибудинкових спортивних майданчиків – це можливість залучити молодь району до активного способу життя, в якому немає місця шкідливим звичкам», – зазначив Михайло Буділов.

Деснянська РДА