У Деснянському районі продовжується демонтаж “наливайок”

Як зазначалося раніше, кожного понеділка о 16.00 у Деснянській райдержадміністрації проходить засідання з питань недопущення функціонування тимчасових та капітальних споруд, у яких здійснюється торгівля алкогольними напоями на розлив на території Деснянського району.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Деснянську РДА.

На початку засідання очільник Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний повідомив учасників робочої групи та представників активної громадськості про підписання розпорядження Деснянської РДА «Про створення робочої групи з питань моніторингу зайняття фізичними та юридичними особами забороненими видами господарської діяльності, господарської діяльності без реєстрації суб’єкту господарювання або без затвердження відповідної оцінки, недотримання правил торгівлі на території Деснянського району міста Києва».

Під час засідання присутні ознайомилися з результатами спільної взаємодії міських та районних служб задля ліквідації «розливайок» на території Деснянського району.

«Згідно переліку з 41 тимчасової споруди, в яких здійснювався продаж «зеленого змія», не продають алкоголь вже у 25 МАФах, з них – 13 демонтовано. Також за минулий тиждень було демонтовано три МАФи, у яких продавали контрафактний алкоголь. Наша спільна робота з ліквідації «розливайок» активно продовжуватиметься», ‒ повідомив Геннадій Заболотний.

Загалом у засіданні взяли участь близько ста активних представників громадськості з різними поглядами на ситуацію.

До конструктивного діалогу також долучилися помічники народного депутата України Борислава Берези, депутати Київської міської ради Михайло Буділов та Денис Попов, заступник начальника Деснянського Управління поліції Головного управління національної поліції у місті Києві Віталій Юрченко, керівники структурних підрозділів Деснянської райдержадміністрації, представники Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації.