У Деснянському районі столиці проходить акція «Лікар у Вашому домі»

Виміряти рівень цукру та холестерину в крові мешканці Деснянського району можуть безплатно у стаціонарних пунктах (палатках) «Лікар у Вашому домі» в рамках реалізації даного проекту в місті Києві відповідно до наказу Департаменту охорони здоров’я КМДА.

Намети розміщуються у парках та скверах, біля торговельно-розважальних центрів, аптек, ринків. Прийом проводять медичні працівники закладів охорони здоров’я Деснянського району.

Акція розпочалася 25 червня і триватиме до 31 грудня нинішнього року. За 6 днів протягом акції  послугами медиків скористалися більше 500 мешканців нашого району.

«Дуже важливо контролювати показники рівня цукру в крові та холестерину, що дасть можливість вчасно виявити такі небезпечні хвороби як діабет, гіпертонію, захворювання серцево-судинної системи. Проведення таких акцій – піклування про здоров`я, адже спеціально до медичного закладу працюючій людині непросто вибратися, а от так, мимохідь, часу витрачається обмаль і результати одразу ж відомі»,  – говорить досвідчена медична сестра КМДЦ № 2 Ірина Гоменюк.

Запрошуємо деснянців пройти обстеження!

05 та 06 липня 2018-го року з 10.00 до 15.00  палатки будуть розташовані за адресами:

– вул. Милославська, 4

– вул. Матеюка, 7

У ході акції усім бажаючим буде проводитися вимірювання артеріального тиску, визначення глюкози крові, холестерину, ВІЛ-інфекції, тощо.