У Дніпровському районі нагородили переможців конкурсу «Вчитель року»

Всеукраїнський конкурс «Вчитель року» започаткований ще в 1995 році для виявлення кращих педагогів, підтримки творчих вчителів та підвищення їхньої професійної майстерності. Конкурс проводиться у декількох номінаціях:«Вчитель української мови та літератури», «Вчитель фізики», «Вчитель фізичного виховання», «Методист».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на СОЛІДАРНІСТЬ.

Вже традиційно урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів районного етапу Конкурсу відбулася в НВК № 141 «ОРТ». Це надзвичайно важлива подія для освітян Дніпровського району, тому й атмосфера по-особливому святкова: червона доріжка для номінантів та керівників навчальних закладів, щирі посмішки, квіти й заслужене визнання.

На церемонію нагородження запросили багатьох почесних гостей: голову району, його заступників, начальників управління освіти та управління сім’ї, молоді та спорту, а також депутата Київської міської ради (фракція «Солідарність») Олену Овраменко та Олеся Маляревича, які привітали педагогів і подякували їм за нелегку благородну працю, побажали подальших успіхів, натхнення й творчих злетів.

Переможці й лауреати житлових масивів «Воскресенка» й Райдужний» отримали від Олени Вікторівни іменні кубки й подяки. А лауреатам районного етапу конкурсу Олесь Вікторович вручив квитки на перегляд фільму в мережі кінотеатрів MULTIPLEX.

Вітаємо переможців та бажаємо їм нових перемог у майбутніх конкурсах!