У Фастівській міській раді можна пройти стажування

Виконавчий комітет Фастівської міської ради надає можливість пройти стажування у своїх структурних підрозділах, а також комунальних підприємствах міської ради.
Стажування є хорошим стартом для активних людей, які прагнуть пов’язати своє життя із державною службою або займатися активною громадською діяльністю задля блага нашого міста.
Стажування у підрозділах виконавчого комітету Фастівської міської ради дозволить вам проявити свої професійні знання, вміння та навички, лідерські якості, здатність працювати у команді.
Під час стажування ви зможете отримати професійний досвід, ознайомитися зі структурою Фастівської міської ради та її виконавчих органів, її місцем у системі органів місцевого самоврядування, із правами та обов’язками працівників служби, з їх роботою, повноваженнями, які вони мають, основною, нормативною базою, відповідно до якої працює рада та її комунальні підрозділи. Звертаємо вашу увагу, що для проходження стажування потрібне лише ваше бажання та прагнення до навчання. Від вас не вимагається  наявність певного досвіду та  направлення навчального закладу.
Бажаючі пройти стажування в структурних підрозділах Фастівської міської ради та її виконавчого комітету, а також комунальних підприємствах міської ради, можуть звертатися у відділ управління персоналом Виконавчого комітету Фастівської міської ради каб. 305 або за тел. 6-16-44.