У Голосіївському районі продовжується огляд народної творчості

20 лютого управлінням культури, туризму та охорони культурної спадщини  районної адміністрації було організовано Другий районний тур міського огляду-конкурсу народної творчості у жанрах образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва в приміщенні дитячо-юнацького клубу «Ровесник» Централізованої системи «Щасливе дитинство» Голосіївського району.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Голосіївську РДА.

До складу журі було запрошено висококваліфікованих спеціалістів, а саме:

– Парфус Оксану Павлівну – завідувача сектором образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень Департаменту культури КМДА (голова журі);

–  Лимаренко Наталію Іванівну – члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України;

– Клименко Світлану Ігорівну – художницю, члена громадської організації «Спілка «Одолень»,

– Забужко Наталію Миколаївну – провідного методиста сектора образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень Департаменту культури КМДА.

Цього року огляд-конкурс зібрав найбільшу кількість учасників. До оргкомітету надійшло більше 130 заяв щодо участі в огляді від дитячихклубних, студентських та ветеранських творчих студій і майстерень.

Члени журі відзначили високий художній рівень представлених робіт.

Переможцями конкурсу стали:

–         зразкова студія декоративно-прикладного мистецтва «Умілі руки» дитячо-юнацького клубу «Веселка» Централізованої системи «Щасливе дитинство» (керівник Купченко Т.М.);

–         гурток образотворчого мистецтва «Палітра»  дитячо-юнацького клубу «Віночок» Централізованої системи «Щасливе дитинство» (керівник Уружбекова І.Г.);

–         гурток Петриківського розпису дитячо-юнацького клубу «Романтик» Централізованої системи «Щасливе дитинство» (керівник Калашнікова Р.С.);

–         гурток «Маркетрі» Київського вищого професійного училища деревообробки (керівникТименко Р.В.);

–         художня студія «Голосіївська палітра» Національного університету біоресурсів та природокористування України (керівник Пузиренко Я.В.);

–         народна студія декоративно-прикладного мистецтва «Берегиня» Територіального центру соціального обслуговування району;

–         студія-галерея творчості інвалідів «Ми духом незламні» (керівник Шанаєв Ж.І.)

–         художники-аматори:Сафонова Ольга Анатоліївна, Івангородська Олена Вікторівна.

Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини вітає переможців та учасників  Другого районного туру міського огляду-конкурсу народної творчості. Бажаємо нових творчих успіхів.