У гравців першої команди київського «Динамо» завершилася зимова відпустка

У п’ятницю, 12 січня, у гравців першої команди київського «Динамо» завершилася зимова відпустка.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на fcdynamo.kiev.ua.

Традиційно, у перші кілька робочих днів, перед відльотом на збір до Іспанії, футболісти проходять планове медичне обстеження у столичній клініці «Борис», яка розташована на проспекті Миколи Бажана.

Команда була поділена на дві групи гравців, частина з яких пройшла медобстеження у п’ятницю, інша – у суботу.

У п’ятницю до клініки прибули голкіпери Георгій Бущан, Максим Коваль та Артур Рудько, захисники Микола Морозюк, Микита Бурда та Віталій Миколенко, півзахисники Сергій Сидорчук, Денис Гармаш, Олег Гусєв, Віталій Буяльський та Микола Шапаренко, а також нападник Артем Бєсєдін.

Звісно, контролювали процес проходження медобстеження динамівські лікарі. До слова, саме сьогодні серед них є одразу два іменинника. День народження на роботі зустріли лікар першої команди Андрій Шморгун, а також масажист Василь Ященко.

Гравці один за одним проходили кабінети лікарів різної спеціалізації, а лікарі отримували необхідні дані. У футболі дрібниць не буває, тож до навантажень, які належить пройти динамівцям під час двох підготовчих зборів, вони мають підійти повністю здоровими аби тренуватися без жодних обмежень.

Для всіх футболістів ця процедура, яка відбувається два рази на рік, не нова, але деякі з них вперше проходили медогляд саме із першою командою.

Багато хлопців підтримували зв’язок та зустрічалися з партнерами по команді й під час відпустки, а ті, хто не бачились, радо ділилися враженнями від відпочинку.

Нагадаємо, перший тренувальний збір розпочнеться у неділю, 14 січня. Команда відправиться до Іспанії, де протягом двох тижнів проведе п’ять контрольних зустрічей.