У КНУБА відзначають День студента

Сьогодні в центральному холі Київського національного університету будівництва и архітектури відбулося святкування Дня Студента.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на knuba.edu.ua.

З привітальним словом до студентства КНУБА звернувся ректор П.М. Куліков, який  нагородив кращих студентів подяками, солодощами та нагрудними значками за вагомий особистий внесок, помітні здобутки у навчанні, високі спортивні досягнення та за активну участь у житті університету.

Голова Ради студентського самоврядування Слободенюк Олександр побажав студентам легкого навчання, успіхів в житті і висловив сподівання, що студентські роки принесуть їм не тільки веселощі, але й знання!

Студенти, в свою чергу, привітали всіх гостей їхнього свята вокальними й танцювальними номерами.

Студентська пора — найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості. Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.

Вітаємо наш молодь із Міжнародним днем студента! Бажаємо вам терпіння, працьовитості, щоб знання давалися вам вільно і легко. Нехай усі студентські здобутки стануть для вас стартовим інтелектуальним капіталом для успішної реалізації в житті!