У Києві невідомі пограбували Університет ім. Грінченка

Вночі, проти 24 листопада, невідомі розбійники пограбували ректорат столичного Університету імені Грінченка на вулиці Бульварно-Кудрявській.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт Київ TV.

Нападники, погрожуючи зброєю охоронцеві, проникли у приміщення та забрали колекцію з близько сотні ювілейних монет, талони на пальне, а також системний блок із записами з камер відеоспостереження.

Охоронець університету повідомив поліції, що близько 3 ночі, погрожуючи пістолетом, його зв’язали невідомі в чорних масках та забрали мобільний телефон. Потім нападники зламали двері в кількох кабінетах і пограбували їх.

Поліція розшукує грабіжників і вже порушила кримінальну справу.

«Це розбійний напад, за вчинення якого загрожує покарання  до 15 років позбавлення волі.. Спілкуємося з охоронцем, який перебував у приміщенні на момент нападу, для того, аби встановити, скільки саме було зловмисників. Чоловік нам уже розповів про те, що вони діяли дуже швидко, доволі професійно, при цьому вони ховали обличчя у балаклавах. Проводяться всі необхідні оперативно-розшукові заходи: зокрема, встановлюємо наявність камер відеонагляду неподалік від навчального закладу, оскільки ті записи, які могли б допомогти нам, зловмисники взяли з собою», – повідомила начальник відділу комунікації ГУ НП у м. Києві Оксана Блищик.